top of page

לקוחות ממליצים

היי לימור,

אני רוצה לרשום לך על החוויה שעברתי כלקוחה שלך.
זה התחיל באוגוסט 2015.
הרגשתי נפשית שאני צריכה שינוי כי הכול תקוע אצלי ורציתי חידוש מרענן.
לאחר שניסיתי לבדוק על מעבר דירה כמה חודשים לפני וראיתי מה מציעים ואיזה מחירים יש בחוץ, אמרתי לעצמי שאני צריכה באמת לחשוב ולהבין שהדירה שלי בסך הכול חמודה מאוד מבחינת הגודל והשכירות במחיר ממש טוב.
ההתייעצות אתך גרמה לי להבין שאפשר להפוך את הדירה למשהו אחר לגמרי ושיהיה לי כיף לחזור אליה ולא כמו שהרגשתי שבא לי לברוח.
הסברתי לך את החשש שלי מבחינת העלות הגבוהה שדבר כזה כולל והרגעת אותי ואמרת לי שנעשה הכול בקצב שלי ובמסגרת התקציב שלי והרגשתי שהגעתי למישהי שממש אכפת לה ממני ושהולכת איתי יד ביד עם הפחדים מחד והרצונות מאידך.
באת אליי הביתה וראית ספות קרועות, חורים בקיר שהכלב שלי עשה, תמונות שלא קשורות כ"כ ובעיקר אווירה תקועה וחשוכה.
הדבר הראשון שעבדנו עליו הוא בחירת הצבעים לבית. בהמלצתך החלטנו על סגנון שיתאים לבית הקטן, לאווירה שאנחנו רוצות ליצור ולצבעים שיכולים לפתוח את הבית הן מבחינת הגודל והן מבחינת האווירה. המלצתך על הצבעים הייתה פשוט מדויקת ומושלמת. ידעת איזה צבעים כדאי שיהיו בסלון. בנוגע לחדר השינה, הפכת אותו פשוט למקדש מהמם.
ליווית אותי בכל צעד ובכל דבר בביטחון ובתחושה שאת מקשיבה לי לכל דבר.
היית שם בשבילי לגמרי...  פשוט מקצועית לאין שיעור! כשרונית כ"כ ואלופה אמיתית!!!
התהליך היה ארוך מפני שהיינו תלויות בתקציב שלי ולכן זה נגרר במשך מס' חודשים, עוד נקודה לזכותך שהיתה לך את הסבלנות וההתמדה כלפיי ודרבנת אותי במקומות שפחדתי לקחת צעד.
אין מילים שאוכל להביע עד כמה את מדהימה, כשרונית, איכותית ומקצועית!
אלפי תודות לך על אלפי שיחות, על ליווי לכל אורך הדרך, האכפתיות והמקצועיות והידע הרב שמצוי בך והאמונה שאני אוכל לעשות את הדברים ואת השינוי בדרך שלי. אני מאחלת לעצמי עכשיו שאחרי השינוי הכ"כ מבורך שעשית לי בבית, דברים אחרים יתחילו להשתנות אצלי לטובה. אמן.
ת ו ד ה מכל הלב!!!


 

לימורי היקרה🌸הגשמת לי חלום! זכיתי!! זכיתי להכיר אדם מקסים ומיוחד, את פשוט אחת במינה ומעוררת השראה!!
עיצבת לי הבית הצנוע אחרי הקשבה רבה והרבה אהבה, כל נגיעה שלך הייתה כמטה קסם, חדה ודייקנית ועד שלא הגעת לתוצאה הרצויה לא פסקת מלהמשיך לחפש, לעולם לא התפשרת עד שהגעת לשלמות.
אני כל כך אוהבת את מה שיצרת ונהנת מהבית😊 ודרכך למדתי להסתכל אחרת על הדברים ולדעת להבחין בכל אותם דברים שישלימו להרמוניה. 
את נפלאה פשוט💜ואין לי מילים להודות על הליווי, החברות, הזמינות והמענה בכל שעה והמסירות הלא מובנית מאליה.
תודה ובהערכה רבה
ונפגש בעיצוב הבא

זואי 

לימור עזרה לי מאד ברעיונות הום סטיילינג בבית ונתנה לי רעיונות מעולים לאזורים שלא הצלחתי לעצב בעצמי. אני בטוחה שאם היינו מתחילות את הפרויקט מההתחלה ביחד היה יוצא מהמם. 

תודה לימור על מפגש נעים ועל רעיונות מעולים".  דלית

לימור,

בפגישת ייעוץ אחת ממוקדת קבלתי ממך כ"כ הרבה רעיונות ופתרונות שלא האמנתי שזה אפשרי בכלל, במפגש אחד! 

תודה רבה לך על הרעיונות היצרתיים, ההקשבה והעזרה והכל בנועם ובסבלנות.

בהצלחה רבה בהמשך 

שרה 

לימור היקרה, אני רוצה להתחיל בלהודות לך על השינוי שעזרת לנו ליצור בביתנו. 

את הכרותנו התחלנו בעבודה משותפת בפלאפון. לא הופתעתי כלל לגלות שאת עוסקת כיום בהום סטיילינג ומהיכרותי הקודמת איתך ידעתי שאקבל את הייעוץ הכי מקצועי רציני ונעים שיכול להיות.

הייתי צריכה את הדחיפה לעשות שינוי ואת הצלחת להוביל אותי לשם בלי לחץ אבל עם תזכורות קטנות ונעימות שגרמו להרגיש ביידים טובות. המלצות טובות לאורך התהליך וחיזוקים על הבחירות שעשינו, דבר שהקנה ביטחון ותחושות טובות. כמו כן, המלצת על איש מקצוע מצויין שעשה עבודה מקצועית ויסודית. אני מאד מרוצה מהתהליך מהתוצאה. 

ממליצה בחום. 

כל מי שיהנה משירותייך ומטעמך המשובח יזכה ובגדול. 

המון תודה,

לילך 

bottom of page